MENU

Aktuality

Vyjádření ředitele před startem sezóny 2016
16.01. 2016

Vážení jezdci, rád bych vás jménem RBR Planet pozval na start nové sezóny. Stav finančního konta na konci sezóny bude převádět do sezóny následující a to samozřejmě s přídavkem peněz od sponzora, pokud tedy bude jezdec v předchozí sezóně jednal se sponzorem, pokud ne, může tak učinit kdykoliv v průběhu další sezóny. Další změny jsou jen menší detaily a vylepšení, vše podstatné se dozvíte v pravidlech.

Již teď je jasné, že budeme pořádat 4 hlavní šampionáty a k nim ještě i jejich poháry pro různé kategorie, vše naleznete v sekci kalendář. Prvním závodem bude Rally Liepaja (11.2. - 16.2.2016), která bude součástí European Rally Championship (pro vozy RC2, RC3, RC4, RC5 a RGT) a jeho podkategorií European Rally Championship 2 (pro vozy R4 a N4) a European Rally Championship 3 (pro vozy RC3,RC4 a RC5). Těšíme se na vás a doufáme v hojnou účast, startovné je stanoveno pro všechny 1 000 €. O otevření registrace budou jezdci informování na webu a na naší nové facebookové stránce, na kterou bych Vás rád rovnou pozval, určitě se vyplatí naši facebookovou stránku sledovat.

To by bylo tak vše důležité, co jsem chtěl před startem nové sezóny sdělit, na všechny se těším a doufám, že si konečně RBR Planet oblíbíte, opravdu jsem nad přípravou nového ročníku, který bude pro mě druhým na postu ředitele, strávil velké množství času, stejně tak jako celý náš organizační tým, takže doufám, že se to vyplatilo a vše bude fungovat jak má.

 

Vojtěch Valenta

ředitel RBR Planet

Registrace odstartovala!
21.12. 2014

Dnešním dnem oficiálně odstartovala registrace do RBR Planet, všem kdo se registrovali před dnešním dne byla registrace potvrzena, ale je jejich povinností si přečíst pravidla, protože registrací stvrzují jejich znalost.